شاور ژل Nuxe

شاور ژل Nuxe

شاور ژل Nuxe

شوینده مناسب مو ، صورت و بدن ، مرطوب کننده قوی ، مناسب هر نوع پوست حتی پوست حساس

شاور ژل نوکس حاوی مواد موثر زیر است:

عصاره گل بادام شیرین

تقویت فاکتورهای مرطوب کننده طبیعی پوست، جلوگیری از دفع آب پوست، التیام بخش، افزایش رطوبت بدن، کاهش خشکی و خارش پوست، افزایش نرمی، لطافت و حفظ رطوبت پوست از ویژگی های عصاره گل بادام شیرین می باشد.

روغن دانه آفتابگردان

روغن دانه آفتابگردان موجود در شاور ژل نوکس مرطوب کننده و آبرسان عمیق پوست است و موجب می گردد تا رطوبت پوست بدن در تمام طول روز و در حین فعالیت های مختلف بدنی حفظ گردد و از فعالیت باکتری و قارچ ها بر روی بدن جلوگیری می کند.

فرق شاور ژل ها با صابون چیست؟

صابون معطر و صابون های قلیایی، چربی پوست را از بین می برند و آن را جایگزین نمی کنند. اما اگر پوست بدن شما بسیار چرب است، استفاده از این صابون ها مانعی ندارد. اگر مصرف این صابون ها، پوست شما را خشک می کند، باید بلافاصله پس از استفاده از آن ها پوست خود را مرطوب کنید. اما شامپوهای بدن، چربی بدن را در حالت متعادل قرار می دهند و در اکثر موارد احتیاج به استفاده از کرم های مرطوب کننده ندارند.
ویژگیهای شاورژل نوکس

  • پاک کننده قوی با ترکیبات گیاهی
  • فاقد مواد صابونی و قلیایی
  • 88% ترکیبات گیاهی
  • ژل شستشوی بدن

ترکیبات

آب, سدیم لاریل سولفات, گلیسرین, کاپریلیک/کاپریل گلوکزاید, آکریلات /C10-30 آلکیل آکریلات کراس پلیمر, عطر, فنوکسی اتانول, گلوکونو لاکتون, سدیم هیدروکساید, سدیم کوکو آمفو استات, لاریل گلو کزاید, سدیم بنزوات, سیتریک اسید, تترا سدیم EDTA ,2/1 هگزان دیول, کاپریلیل گلیکول, سدیم کوکویل گلوتامات, سدیم لاریل گلوکزاید کربوکسیلات, کلسیم گلوکونات, عصاره گل بهار نارنج, عصاره گل بادام شیرین, تروپولون, (N2102/A)

مکانیزم اثر شاور ژل نوکس

شوینده ها و شامپو های بدن تاثیرات بسیاری بر پوست دارند. صابون ها و برخی از شامپو های بدن موجب از بین رفتن چربی هایی می شوند که پوست را به حالت طبیعی نگه می دارند و در نتیجه پوست خشک می شود. راه حل این مشکل استفاده از محصولات شوینده حاوی مرطوب کننده است. برخی از شوینده های بدن، لایه ای از مواد مرطوب کننده را بر روی پوست باقی می گذارند تا با رفع چربی اضافی از روی بدن، بدن خشک و زبر نشود. شاور ژل نوکس برگرفته از گل های پرتقال و عصاره بادام می باشد. این ژل دوش فاقد مواد صابونی و قلیایی بوده و پاک کننده ای قوی همراه با ترکیبات گیاهی می باشد. شاور ژل نوکس با رایحه ای بی نظیر، حس آرامش بخشی بعد از استحمام در فرد ایجاد می کند.

موارد استفاده

شوینده مناسب مو ، صورت و بدن ، مرطوب کننده قوی ، مناسب هر نوع پوست حتی پوست حساس

برند
نوکس / Nuxe
محدوده قیمت
زیر 100000 تومان
کشور سازنده
فرانسه
اندازه
200 میلی لیتر
خصوصیات مهم
از مواد طبیعی
بر پایه آب
پروانه بهداشتی
1274261650058562 کد وزارت بهداشت

ارسال رایگان در تهران

این کالا واجد شرایط ارسال رایگان حمل و نقل در شهر تهران می باشد.

  • تعداد بازدید: 195
  • مدل کالا: Nuxe Shower Gel Body All Skin Types 200ml
  • موجودی: در انبار
  • 67,000 تومان